Słodki Stół

Słodki stół

Słodki stół (Candy bar), to bardzo zyskujący na popularności sposób na zaproponowanie naszym gościom różnego rodzaju nowatorskich deserów - muffin, tartaletek, monoporcji oraz wielu innych rozmaitych słodkości w sposób wyjątkowy i nieszablonowy.

Proponujemy Państwu możliwość zrealizowania kompleksowej usługi słodkiego stołu, który będzie starannie zaaranżowany i wpasowany do wystroju i okoliczności. Będzie nie tylko miejscem gdzie goście zasmakują niezapomnianej słodyczy, ale również zawieszą oko na jego wyjątkowym i niepowtarzalnym wyglądzie, a to wszystko czyni go rewelacyjną atrakcją samą w sobie.

image7 (1)
Zdjęcie WhatsApp 2023-09-27 o 09.31.39
3
image7

Dlaczego warto?

Nasza usługa jest w pełni kompleksowa - zajmujemy się wszystkim od A do Z.

Mamy za sobą już kilkadziesiąt realizacji słodkich stołów, które ku naszej radości, cieszą się bardzo dużą aprobatą i zadowoleniem ze strony naszych klientów. 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z opiniami oraz galerią naszych realizacji.

Sprawdź jakie korzyści czekają na Ciebie przy zamówieniu słodkiego stołu w naszej pracowni!

ara

Aranżacja

Przed tym jak nasz słodki stół znajdzie się na Państwa uroczystości jest dokładnie planowany. Głównym naszym zadaniem (poza oczywiście przygotowaniem pysznych deserów:) jest dopilnowanie aby doskonale współgrał z klimatem i wystrojem wyprawianej uroczystości.

wypozycz

Wypożyczenie stołu oraz dodatków

Wypożyczamy stół wraz z paterami, obrusami, ozdobami i całą resztą potrzebnych do przygotowania stołu dodatków oraz ozdób.

Darmowa dostawa ciast Wejherowo

Logistyka i transport*

Skontaktujemy się odpowiednio szybciej i umówimy wszelkie szczegóły z daną salą weselną lub innym miejscem, w którym organizowane będzie przyjęcie. Przywieziemy nasz słodki stół z wszystkimi potrzebnymi dodatkami i ozdobami oraz odbierzemy całość po zakończonej uroczystości.

Dekorowanie i demontaż stołu

W wyznaczonym miejscu, na kilka godzin przed przyjazdem Państwa oraz gości, rozłożymy oraz całościowo przygotujemy i udekorujemy Wasz Słodki Stół, a dzień (lub dwa) po uroczystości -zdemontujemy, spakujemy i odwieziemy.


*Darmowy transport obejmuje promień 100km od miasta Wejherowo. Dalsze miejscowości wyceniane są indywidualnie.

Realizacje

Zobacz kilka naszych ostatnich realizacji słodkich stołów. Kliknij w wybraną realizacje aby załadować zdjęcia.

lista przykładowych słodyczy występujących na słodkim stole

box degustacyjny

Osobom zainteresowanym wcześniejszym sprawdzeniem i posmakowaniem naszych słodyczy polecamy box degustacyjny!

Stwórz swój własny box z naszych dostępnych deserów. Dodatkowo możesz zamówić ich o połowę mniejszą ilość niż stanowi minimum w Menu. 🙂

Kliknij tutaj aby zobaczyć listę oraz ceny deserów

CENA

Abyśmy mogli zaproponować konkretną ofertę cenową prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poniżej, tak abyśmy mogli poznać najważniejsze szczegóły planowanej uroczystości. 🙂

Wycena